Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Informacja
Najlepsze prezenty dla 3-latka, według terapeuty dziecięcego

Jeśli chodzi o dorastanie jako człowiek, trzy lata to wielka sprawa. „Mają teraz prawdziwe osobowości. To prawdziwi ludzie. Po pojawieniu się języka mogą wyrazić swoje uczucia i przeprowadzić prawdziwą rozmowę z tobą, ludźmi, których nie znają, oraz przez telefon z ludźmi, których nie widzą ”,

 

Image result for animacja prezenty dla 3 latka

 

 

Dlaczego modułowe zabawki są lepsze

Badania wykazały, że modułowe zabawki konstrukcyjne są potężnymi narzędziami do nauki dla małych dzieci, ponieważ są naprawdę otwarte, zachęcając do kreatywnego i kreatywnego uczenia się poprzez samodzielną zabawę.

 

 

Blog chmura tagów
Figurki Schleich
Figurki Schleich

W asortymencie Schleich oprócz różnego rodzaju zwierząt, można znaleźć postacie rycerzy i dworzan z czasów średniowiecza, nie brakuje również zwierząt fantastycznych i prehistorycznych, takich jak elfy, smoki, czy dinozaury. W najnowszych  kolekcjach można znaleźć konie z kolekcji Horse Club np.  Figurka Horse Club Sarah i Mystery,

czy wesołe zwierzęta gospodarskie ze świata Farm World jak: Zestaw Końska Farma,

dzikie zwierzęta z serii Wild Life np. Lew ryczący,

bezpieczne dinozaury np. Figurka Młode giganotozaura,

czy magiczne elfy i wróżki bayala®.

Produkty tej marki odznaczają się bardzo dobrą jakością. Ich wykonanie jest wyjątkowo dokładne, ponieważ każda figurka jest ręcznie malowana, wszystko po to, aby jak najlepiej odzwierciedlić kolorystykę i wszystkie detale. W ten sposób odwzorowane zwierzęta, postacie i ich akcesoria wyglądają niemal jak żywe. Dzięki realistycznemu wyglądowi figurki stanowią interesujące narzędzie do przybliżenia dzieciom świata zarówno udomowionej, jak i dzikiej fauny. Takie zabawki uwielbiają wszystkie dzieci — zarówno te małe, jak i większe. Dają one nieograniczone możliwości zabawy, co bardzo pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię dzieci. 

Dlaczego warto wybrać figurki Schleich?

  • Wieloletnie doświadczenie na rynku zabawek w zakresie produkcji figurek
  • Bogaty wybór  realistycznych figurek przedstawiających zwierzęta współczesne, historyczne oraz fantastyczne
  • Szeroki wachlarz figurek  postaci ze znanych dziecięcych serii 
  • Niewygórowane ceny produktów
  • Wysoka jakość wykonania zapewniana przez testy i wybór najlepszych materiałów
  • Niezbędne atesty gwarantujące bezpieczeństwo i  jakość zabawek

Zabawa zestawami Schleich to także ciekawy sposób na edukację Twojego malucha. Figurki zwierząt to cudowna zabawa i pasja zbierania kolekcji, której bogactwo będzie powiększać się sukcesywnie. 

Kolekcjonowanie figurek ulubionych postaci z bajek, zwierzątek czy czegokolwiek innego to nie tylko świetna zabawa dla dziecka. Konsekwentne zbieranie to doskonały trening osobowości, ponieważ uczy cierpliwości. Doskonała jakość figurek i ich trwałość sprawiają, że jest to znakomity pomysł na prezent, który posłuży dziecku przez wiele lat.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
* Dołącz do nas *
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl