Producenci
KONTAKT

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy Was poinformować, że nasza lokalizacja nie jest miejscem, w którym wystawiamy produkty do oglądania. Jest to jedynie punkt odbioru zamówień, które zostały wcześniej złożone za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Z uwagi na nasze ograniczone zasoby przestrzenne oraz względy bezpieczeństwa, zdecydowaliśmy się skoncentrować na realizacji zamówień internetowych. Dzięki temu możemy zapewnić Wam szybką i wygodną obsługę.

Jeśli chcecie dokonać zakupu, prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej, gdzie możecie przeglądać naszą szeroką ofertę i składać zamówienia. Po złożeniu zamówienia, uprzednio zapakowane produkty będą gotowe do odbioru w naszym punkcie.

Wierzymy, że ten system pomaga nam zapewnić Wam wygodne i efektywne doświadczenie zakupowe. Dziękujemy za zrozumienie oraz wsparcie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Wam wszelkich niezbędnych informacji.

Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Klienta

 
 


 Odbiór towaru
123toys.pl

Unilight-Indian Meble-123toys
Al Krakowska 44
05-090


JANKI (Koł. Warszawy)

W Jankach znajduję się mała ekspozycja zabawek - jeżeli chcą Państwo odebrać produkt lub zobaczyć go osobiście, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym sklepem, tak byśmy mogli go dla Państwa przygotować lub sprowadzić z zewnętrznego magazynu. 

Uni Platinum Sp. z o.o. Sp.k. 

NIP: 5252774726

Bank Santander S.A, Konto: 31 1090 2590 0000 0001 4302 8267


poniedziałek- sobota :  10:00-17:00


Kontakt telefoniczny : 609200725
Kontakt mailowy: sklep@123toys.pl

 


Menu Szukaj więcej więcej
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl