Producenci
O firmie

123toys.pl ... mały sklep założony w 2019 roku, w którym z pasją wspieramy rozwój dziecka i zapewniamy dzieciom niekończące się możliwości uczenia się. Jesteśmy miłośnikami zabawy, zabawy na świeżym powietrzu i wszystkiego, co bałagani i co jest wygodne. Posiadamy doświadczenie w edukacji nie tylko wczesnoszkolnej, ale również z zakresu szkoły podstawowej!

 Wszystkie nasze zabawki zostały starannie wybrane z myślą o rozwoju dziecka.

Naszym celem jest znalezienie zabawek, które nie ograniczają, ale inspirują dzieci do tworzenia i angażowania się, pobudzając ich wyobraźnię.

 Nasze zabawki wspierają wszystkie obszary rozwoju poznawczego i są ukierunkowane na wszystkie obszary Narodowego Programu Nauczania. Nasze wartości są mocno zakorzenione w zabawie, uważamy, że wszystkie dzieci powinny mieć możliwość swobodnego wyrażania siebie poprzez zabawę, a naszą rolą jest zapewnienie im najlepszego sprzętu oraz najlepszych warunków.

Bądź na bieżąco z naszym sklepem, mediami społecznościowymi, blogami i kanałami na żywo/youtube, w których prezentujemy nasze zabawki. Słuchaj porad naszego eksperta od spraw prawidłowego rozwoju dzieci. Będziemy regularnie testować nasze zabawki oraz przeprowadzać zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy pomogą Ci zrozumieć jak angażować wszystkie zmysły dziecka tak aby jego rozwój poprzez zabawę był jak najbardziej efektywny. Podpowiemy, jak najlepiej wykorzystać zabawki na poszczególnych etapach rozwoju oraz uczenia się dziecka.

 

Mamy nadzieję, że pokochasz nasze zabawki tak samo jak my!

Menu Szukaj więcej więcej
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl