Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Informacja
Najlepsze prezenty dla 3-latka, według terapeuty dziecięcego

Jeśli chodzi o dorastanie jako człowiek, trzy lata to wielka sprawa. „Mają teraz prawdziwe osobowości. To prawdziwi ludzie. Po pojawieniu się języka mogą wyrazić swoje uczucia i przeprowadzić prawdziwą rozmowę z tobą, ludźmi, których nie znają, oraz przez telefon z ludźmi, których nie widzą ”,

 

Image result for animacja prezenty dla 3 latka

 

 

Dlaczego modułowe zabawki są lepsze

Badania wykazały, że modułowe zabawki konstrukcyjne są potężnymi narzędziami do nauki dla małych dzieci, ponieważ są naprawdę otwarte, zachęcając do kreatywnego i kreatywnego uczenia się poprzez samodzielną zabawę.

 

 

Blog chmura tagów
Koniec szkoły to dopiero początek nauki poprzez zabawę
Koniec szkoły to dopiero początek nauki poprzez zabawę!

Z ostatnim szkolnym dzwonkiem rozpoczął się właśnie długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci, beztroski okres wakacji. Zamknięcie podręczników wcale nie musi oznaczać przerwy od nauki. Zróbmy to jednak w nieco przyjemniejszy sposób. Oto 4 must have, które warto kupić!

 

 

 

 

 

Nasza pierwsza propozycja to zestaw buki Ciało człowieka

https://123toys.pl/pl/p/Cialo-czlowieka-2163/220870

 

 

 

 

Poprzez zabawę Twoje dziecko będzie mogło poznać anatomię człowieka. W prosty wręcz namacalny sposób, zdobędzie wiedzę na temat tego co znajduje się pod szkieletem każdego z nas. Zabawka poprzez swoją trójwymiarowość wzbudza ciekawość i pomaga w łatwy sposób zwiększyć świadomość dotyczącą własnego ciała.

 

 

Druga propozycja to produkt skierowany dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z królową nauk - matematyką!

https://123toys.pl/pl/p/Waga-matematyczna-5604/148564

  

Od najmłodszych lat warto ćwiczyć podstawowe zasady liczenia - kolejności dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Za pomocą tej niepozornej zabawki dziecko w prosty sposób nauczy się sprawnie dokonywać prawidłowej analizy. Dzięki zawartym w zestawie kartom z zadaniami do perfekcji wytrenuje dostrzeganie odpowiednich szczegółów, nauczy się efektywnego rozumowania i szybkiego liczenia w pamięci. 

 

 

Na trzecie miejsce ex aequo trafiają zestawy dla prawdziwych odkrywców!

Mikroskop oraz Teleskop 15 doświadczeń

https://123toys.pl/pl/p/Teleskop-TS006B/129111

 

 

 

Zarówno jedna jak i druga zabawka pomoże w przybliżeniu zgłębić tajniki materii, która nas otacza. Dzięki zawartym w zestawach doświadczeniom Twoje dziecko pozna wiele ciekawostek potrzebnych do tego aby lepiej zrozumieć otaczający go świat. Oba zestawy do złudzenia przypominają te na półkach prawdziwych biologów czy astrologów. Z uwagi na ten fakt sięgają po nie dzieci jak i młodzież, często poznając pasje, które następnie chcą rozwijać przez resztę życia!

 

  

Do czwartej i zarazem ostatniej naszej propozycji naprawdę ciężko nie poczuć chemii. 

Przedstawiamy Wam: Niesamowite kryształy 12 eksperymentów

https://123toys.pl/pl/p/Niesamowite-krysztaly-12-eksperymentow-2165/147416

 

 

Podczas deszczowych dni latem warto wcielić się w rolę chemika tworzącego przepiękne kryształy. Krystaliczny proszek, zlewki z pokrywkami, mieszadełka - pod ręką będzie wszystko to co znajduje się w prawdziwym laboratorium. Niczym naukowiec będzie można stworzyć za pomocą załączonej instrukcji minerały o różnej barwie i przepuszczalności światła. Zabawka pobudzi zatem dziecięcą wyobraźnię i wzbudzi ciekawość do świata chemii.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
* Dołącz do nas *
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl