Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Informacja
Najlepsze prezenty dla 3-latka, według terapeuty dziecięcego

Jeśli chodzi o dorastanie jako człowiek, trzy lata to wielka sprawa. „Mają teraz prawdziwe osobowości. To prawdziwi ludzie. Po pojawieniu się języka mogą wyrazić swoje uczucia i przeprowadzić prawdziwą rozmowę z tobą, ludźmi, których nie znają, oraz przez telefon z ludźmi, których nie widzą ”,

 

Image result for animacja prezenty dla 3 latka

 

 

Dlaczego modułowe zabawki są lepsze

Badania wykazały, że modułowe zabawki konstrukcyjne są potężnymi narzędziami do nauki dla małych dzieci, ponieważ są naprawdę otwarte, zachęcając do kreatywnego i kreatywnego uczenia się poprzez samodzielną zabawę.

 

 

Blog chmura tagów
Dlaczego modułowe zabawki są lepsze
Często zabawki modułowe są bardzo skalowalne; a złożoność i kreatywność zbudowanego projektu prawdopodobnie wzrosną wraz z rosnącymi zdolnościami dziecka, co uczyni je trwałymi zabawkami.
Czym właściwie jest zabawka modułowa?
Zazwyczaj zabawki modułowe to systemy zbudowane z niezależnych elementów, które można łączyć w nieskończoną liczbę kombinacji; umożliwiając w pełni konfigurowalną grę, która zmienia się za każdym razem pod względem wyglądu, rozmiaru, a nawet koncepcji. Zabawki modułowe zachęcają dzieci do różnych zabaw za każdym razem; włączenie w ten proces planowania strategicznego, rozumowania i wyobraźni.
 
Zabawki modułowe są często kojarzone z uczeniem się STEM, które obejmuje naukę, technologię, inżynierię i matematykę w podejściu interdyscyplinarnym i stosowanym. Jest to bardzo skuteczna technika wspomagania uczenia się poprzez badanie i eksplorację, jednocześnie integrując cztery przedmioty w jeden spójny paradygmat uczenia się oparty na rzeczywistych zastosowaniach.
 
Dlaczego zabawki modułowe są lepsze?
Systemy modułowe to nie tylko zabawka, która napędza naukę akademicką, ale także często uczą nieocenionej kombinacji wewnętrznych umiejętności, które rzadko są osiągane w żadnej innej dziedzinie gry. Oto lista niektórych korzyści płynących z gry modułowej!
 
• inteligencja przestrzenna
• rozumowanie percepcyjne
• planowanie strategiczne
• kreatywność
• wyobraźnia
• rozbieżne myślenie
• rozwiązywanie problemów
• skupienie i cierpliwość
• integracja społeczna
• zdolności komunikacyjne
• pewność siebie i poczucie własnej wartości
 
 
 
 
 
Jakie są lepsze systemy modułowe?
Najbardziej znanym modułowym systemem zabawek na świecie jest bez wątpienia Lego, ale istnieje również wiele innych systemów, które oferują równie niesamowite możliwości uczenia się. 
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
* Dołącz do nas *
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl