Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Informacja
Najlepsze prezenty dla 3-latka, według terapeuty dziecięcego

Jeśli chodzi o dorastanie jako człowiek, trzy lata to wielka sprawa. „Mają teraz prawdziwe osobowości. To prawdziwi ludzie. Po pojawieniu się języka mogą wyrazić swoje uczucia i przeprowadzić prawdziwą rozmowę z tobą, ludźmi, których nie znają, oraz przez telefon z ludźmi, których nie widzą ”,

 

Image result for animacja prezenty dla 3 latka

 

 

Dlaczego modułowe zabawki są lepsze

Badania wykazały, że modułowe zabawki konstrukcyjne są potężnymi narzędziami do nauki dla małych dzieci, ponieważ są naprawdę otwarte, zachęcając do kreatywnego i kreatywnego uczenia się poprzez samodzielną zabawę.

 

 

Blog chmura tagów
Gravitrax - nauka fizyki przez zabawę

Podstawowy zestaw startowy GraviTrax składa się z ponad 100 części i 18 różnych elementów konstrukcyjnych. Do zestawu dołączone zostały plany konstrukcyjne i zadania, które pozwolą wprowadzić Cię w świat GraviTrax. Im więcej budujesz, tym bardziej będziesz chciał eksperymentować z nowymi projektami, układami i dodawać więcej dodatków i rozszerzeń do swojej kolekcji.  

gravitrax - zestaw startowy

Gravitrax posiada sześć zestawów uzupełniających, nabywając je będziesz mógł wzbogacić swój system torów o nowe elementy. Przy budowaniu tych torów trzeba wykazać się logicznym myśleniem i nie lada cierpliwością.

gravitrax - tory

Prezentowane zestawy dostępne są oddzielnie.

gravitrax - winda

GraviTrax zawojował rynek niemiecki. Producentem GraviTrax jest Ravensburger - niemiecka firma, która od 135 lat produkuje puzzle i gry cenione za wysoką jakość i pomysłowość.  Próżno szukać na rynku podobnego produktu. Interaktywne tory, to idealny prezent dla dziecka i osoby dorosłej, ponieważ jest to zabawka, przy której trzeba wykazać się logicznym myśleniem i cierpliwością.

 

GraviTrax potrafi angażować całe rodziny, dzięki czemu wykorzystują kreatywnie czas spędzony razem  budując trasy i obserwując jak kulka zachowa się na torze. Gravitrax to zabawna zabawka zarówno dla chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 99 lat.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
* Dołącz do nas *
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl