Producenci

Zabawki plastyczne wspierają zdolności manualne młodego człowieka, pozwalają poznawać kolory i struktury i pobudzają wyobraźnię. Wspierają kreatywność, pozwalają stworzyć namacalne dzieło, (co z pewnością wzmocni w dziecku pewność siebie) i są źródłem ogromnej radości.

Wśród produktów dostępnych w ofercie 123Toys znajdziesz szeroki wybór bezpiecznych, atestowanych zabawek plastycznych dla dzieci w każdym wieku: magnetyczne tablice z możliwością rysowania, sztalugi małego artysty — znakomite do tworzenia pierwszy obrazów czy zestawy do rysowania krok po kroku — dla dzieci lubiących rysować i tych, które potrzebują wskazówek jak to robić.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie zabawki plastyczne dla dzieci posiadają wymagane atesty i są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Zabawki plastyczne to świetny prezent dla dzieci w każdym wieku. Ucieszą maluchy, które chcą rozpocząć swoją przygodę z pracami manualnymi. Będą także źródłem radości dla starszych dzieci, które chcą rozwijać swoje talenty i predyspozycje.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium