Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Informacja
Najlepsze prezenty dla 3-latka, według terapeuty dziecięcego

Jeśli chodzi o dorastanie jako człowiek, trzy lata to wielka sprawa. „Mają teraz prawdziwe osobowości. To prawdziwi ludzie. Po pojawieniu się języka mogą wyrazić swoje uczucia i przeprowadzić prawdziwą rozmowę z tobą, ludźmi, których nie znają, oraz przez telefon z ludźmi, których nie widzą ”,

 

Image result for animacja prezenty dla 3 latka

 

 

Dlaczego modułowe zabawki są lepsze

Badania wykazały, że modułowe zabawki konstrukcyjne są potężnymi narzędziami do nauki dla małych dzieci, ponieważ są naprawdę otwarte, zachęcając do kreatywnego i kreatywnego uczenia się poprzez samodzielną zabawę.

 

 

Blog chmura tagów
Zestawy doświadczalne dla małego naukowca
Zestawy doświadczalne dla małego naukowca

Dzieci zamiast samej teorii mogą poprzez doświadczenia poznać prawa fizyki i chemii, pogłębiać informacje na temat otaczającego ich świata przyrody. Jeśli pobudzimy w dzieciach naukową ciekawość i zachęcimy je do zadawania pytań, zaobserwujemy jak samodzielnie odkrywają wiedzę. Wówczas nauka nawet tak trudnych przedmiotów będzie wyjątkowo interesująca. 

Czy chemia może być magiczna? Z zestawem Magiczna chemia - 30 eksperymentów  wszystko jest możliwe!  Eksplozja piany, magiczny dym, domowy slime i wiele innych ciekawych eksperymentów. W zestawie znajduje się wielofunkcyjny kociołek, okulary ochronne, barwniki, miarki i słomki, chemikalia, a także instrukcja, dzięki której dzieci i rodzice z łatwością wykonają wszystkie magiczno-chemiczne zadania.

Buki Magiczna chemia

Kolejnym produktem godnym polecenia jest Laboratorium chemiczne firmy BUKI w zestawie znajduje się 200 całkowicie bezpiecznych, chemicznych doświadczeń. Pozwoli wykonać zabawne, naukowe doświadczenia przy pomocy produktów domowego użytku takich jak mąka, ocet czy  sól. 

labolatorium chemiczne

Wspominając o zabawkach edukacyjnych warto zwrócić uwagę również na szeroką ofertę firmy Clementoni. Zestaw - Moje laboratorium chemiczne zawiera ponad 150 bezpiecznych doświadczeń chemicznych, dzięki prostej, ilustrowanej i wyczerpującej instrukcji wykonanie eksperymentów nie jest skomplikowane.

Clementoni Moje labolatorium chemiczne

Dla przyszłych lekarzy trafnym wyborem będzie - Clementoni Ciało ludzkie  Zestaw w sposób bezpośredni zaznajamia z anatomią człowieka dzięki realistycznemu modelowi ludzkiego ciała do złożenia ze szkieletem oraz organami. Do zestawu został dołączony prawdziwy stetoskop. Zestaw oferuje dostęp do aplikacji internetowej z dodatkowymi wizualizacjami 3D i animacjami. 

Clementoni ciało ludzkie

Wielbicieli przyrody zapewne ucieszy kolejna propozycja Buki Mikroskop 30 doświadczeń. To 23 cm, metalowe urządzenie posiada soczewki, kolorowe filtry oraz 3 powiększenia: x200, x600 oraz x1200. Wbudowane światło LED ułatwia obserwację w wysokiej jakości. Zabawa mikroskopem pozwala poczuć się jak w prawdziwym laboratorium, poznać sposoby pobierania próbek, ustawiania światła czy mikroskopu.

   

Chłopcy uwielbiają auta i chłoną jak gąbka wiedzę na ich temat. Fascynuje ich świat motoryzacji i z miłą chęcią zagłębiają się w szczegóły działania odrębnych elementów pojazdów.  Dzięki Laboratorium mechaniki - ciężarówki od Clementoni zdobędą wiedzę dotyczącą zasad mechaniki i inżynierii, w prosty i zajmujący sposób.

 Laboratorium Mechaniki - Ciężarówki

Propozycja firmy BUKI ucieszy każdego pasjonata alarmów - Mini lab elektronika to zestaw do złożenia własnego alarmu bez lutowania dla dzieci powyżej 8 roku życia.

 BUKI Mini lab elektronika

Dzieci są zaciekawione otaczającym je światem. Dlatego misją rodziców jest tę ciekawość w nich rozbudzać, ponieważ gdy coś jest ciekawe, to uczymy się tego z przyjemnością! Motywując dzieci do działania, pozwalamy im odkryć talenty, rozwijać umiejętności, a także kształtować ich osobowość.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
* Dołącz do nas *
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl